DENİZ DAVER

Deniz Daver kariyerine 90’lı yıllarda işe alım danışmanlığı alanında başladı. Nicholson International’ın ardından katıldığı Ernst & Young’da bir çok farklı iş alanını tanıma imkanı buldu. 2000’li yıllarda ilaç sektöründe, GlaxoSmithKline’da İnsan Kaynakları yöneticisi olarak rol aldı. Bu dönemde tüm alt alanlarıyla İK deneyimini derinleştirme şansı elde etti.

2008 yılı başında, İşe Alım Danışmanlığı alanında hizmet veren PeoplePlus Recruitment’ı kurdu. Burada, bir çok önemli şirkete ihtiyaçları paralelinde, ideal işe alım çözümleri sundu.

Daver 2010 yılının Eylül ayından bu yana, moda perakendesinin global oyuncularından Mavi’de, Mavi’nin Türkiye ve uluslararası İK operasyonlarından sorumlu, Kıdemli İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Deniz Daver iş yaşamındaki profesyonellere somut ve uygulanabilir insan kaynakları uygulamaları önerileri sunmak üzere TalentVille’i (www.talentville.org) oluşturmuştur.

Deniz Daver fotoğrafçılıkla ilgilenir; evlidir; Lâl’in ve Alp’in babasıdır.

LinkedIn  :                     http://tr.linkedin.com/in/denizdaver/

Twitter :                         https://twitter.com/DenizDaver

 

2 responses to “DENİZ DAVER

  1. Sayın Daver,
    Çok yararlı paylaşımlarınız ve özellikle makaleleriniz için teşekkür ederim.Oldukça yararlı konulara bakış açınız ve değerlendirmeleriniz bizlere de ışık tutuyor.Müsait olacağınız bir gün üniversitemizdeki bir derse(İK) katılımınızı ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica edebilirim.Saygılarımla,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s