DENİZ DAVER

Deniz Daver, kariyerine 1997 yılında Nicholson International’da başladı; ardından Ernst & Young’a katıldı ve 2000 yılına dek İşe Alım Danışmanı olarak görev yaptı. Bir çok farklı sektörü tanıma imkanı buldu.

2001’in yaz aylarından, 2007 sonuna dek, GlaxoSmithKline İlaçları’nda İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapan Daver; işe alım süreçlerini yönetti. Performans Yönetimi, Ödüllendirme, Yetenek Çekme, Organizasyonel Gelişim, e-İK sistemleri gibi uygulamaların geliştirilmesine katkı sağladı.

2008 yılı başında, İşe Alım Danışmanlığı alanında hizmet veren PeoplePlus Recruitment’ı kurdu. Burada, bir çok önemli şirkete ihtiyaçları paralelinde, ideal seçme – yerleştirme çözümleri sunma yönünde yol aldı.

Daver 2010 yılının Eylül ayından bu yana, perakende sektörünün global oyuncularından Mavi’de İK ve Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak görev yapmaktadır. Türkiye, Almanya, Hollanda ve Rusya operasyonlarının İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim fonksiyonlarından sorumludur.

Deniz Daver iş yaşamındaki profesyonellere somut, uygulanabilir, ayağı yere basan işe alım ve insan kaynakları uygulamaları önerileri sunmak üzere TalentVille’i (www.talentville.org) oluşturmuştur.

Deniz Daver fotoğrafçılıkla ilgilenir; evlidir; Lâl’in ve Alp’in babasıdır.

LinkedIn  :                     http://tr.linkedin.com/in/denizdaver/

Twitter   :                       https://twitter.com/DenizDaver

instagram:                    https://www.instagram.com/denizdaver/

 

Reklamlar

2 responses to “DENİZ DAVER

  1. Sayın Daver,
    Çok yararlı paylaşımlarınız ve özellikle makaleleriniz için teşekkür ederim.Oldukça yararlı konulara bakış açınız ve değerlendirmeleriniz bizlere de ışık tutuyor.Müsait olacağınız bir gün üniversitemizdeki bir derse(İK) katılımınızı ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica edebilirim.Saygılarımla,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s